Bricks 4 Kidz

Termín konání: středa 14.30-15.20 od 29.9.2021

Místo konání: učebna ZŠ

Vedoucí kroužku: Veronika Fojtů

Další informace

 

Kontakt:

Veronika Fojtů

Bricks 4 Kidz

+420 605/908 808

vfojtu@bricks4kidz.com

http://www.bricks4kidz.cz/praha5/

Bricks 4 Kidz® nabízí zábavný a vzdělávací kroužek s kostkami LEGO®. 
Ze školní družiny lektor vyzvedne přihlášené děti a v určené místnosti s nimi stráví celkem 50 minut. Nejprve si 5-10 minut povídají na vybrané téma (k dispozici máme kolem 180-ti návodů určených ke stavění z naší vybrané sady součástek LEGO Technic®, například Pouťové atrakce, Doprava v čase, Přírodní živly, zvířata. Děti dostanou do dvojic sadu se součástkami, podrobný návod na stavění, motor a baterii. Společnými silami postaví pohyblivý model, se kterým si potom mohou hrát, přestavět ho podle vlastní fantazie. Ve zbývajících 10-ti minutách děti uklidí součástky do boxu a dostanou leták se stručným shrnutím informací o postaveném modelu. 

Záleží nám na tom, aby se děti něco zajímavého dozvěděly, naučily se pomáhat jeden druhému a prohloubily svoje technické a motorické dovednosti.

 („Aktivita na celý školní rok“). Přihlášením na konkrétní kroužek je účastník přihlášen na celou tuto dobu. Kurzovné je splatné ve 2 stejných splátkách. Z aktivity na celý školní rok je možné se odhlásit kdykoli během měsíce ledna 2022, a to písemně na vfojtu@bricks4kidz.com. Více informací najdete v Obchodních podmínkách na našich webových stránkách. Děkujeme.