Mgr. Alžběta Vodrážková

třídní učitelka 3. A

Konzultační hodiny: pondělí 13.00 - 15.00

E-mail: vodrazkova@zspodzvahovem.cz

Jsem moc šťastná, že jsem si po dokončení studia vybrala právě naší školu. Je mi tady velmi dobře, protože se zde hodně nasměju, můžu chodit s dětmi ven, můžu realizovat bláznivé nápady a hrát na děti divadýlko, aby skoro nepoznaly, že se vlastně učí! Někdy to poznají, ale dokud z toho máme všichni radost, tak je to snad v pořádku.

Jsem ráda, že jsem učitelka, protože si užiju od všeho trochu. Hraju scénky, zpívám u ohně, vyndavám klíšťata, foukám odřeniny, nechávám si vyprávět nekonečně dlouhé příběhy (někdy bez pointy), dojímám se, směju se i těm vtipům, které už znám, utěšuji pláč, jsem pořád v pohybu (nechápu, proč mám ve třídě židli), ale hlavně učím. A dělám to moc ráda.

Mám ráda hudbu, výlety, kamarády, lesy, výhledy, vzlétávání letadla, knížky, zasněženou chalupu, deskové hry, pizzu (šunka, žampiony), plavání a chození do divadla. O naší škole ani nemluvě, ale můžu říct, že kdybych ji neměla ráda, tak tady nejsem.