DiS. Aneta Košvancová

učitelka TV, IT

Konzultační hodiny: pondělí - po individuální domluvě

E-mail: kosvancova@zspodzvahovem.cz

Jsem sportovkyní tělem i duší. Od mých 12ti let se věnuji fotbalu a momentálně hraji za ženský místní tým FK Zlíchov. Miluju přírodu a několika hodinové výšlapy do vysokých hor za výhledy, které mě provádí dřinou, ale zároveň radostí a naplněním, že jsem to zvládla. :-)

Fotbal a celkově sport mě naučil disciplíně, motivaci, dřině, radosti a především týmovosti. Ze všech těchto aspektů se snažím čerpat nejen pro svůj osobní život, ale především pro děti, kterým chci být příkladem.

Do této školy jsem nastoupila na začátku listopadu 2022 a kdyby mi někdo před 10ti lety řekl, že budu učit, tak mu to neuvěřím. :-)

Chci dětem předat lidskost, týmové myšlení, radost nejen z pohybu, ale především schopnost, udržet si své vnitřní dítě až do dospělosti, díky kterému mohu dělat tuto profesi. :-)