Dorota Chaloupková DiS.

asistentka pedagoga

E-mail: chaloupkova@zspodzvahovem.cz

Když si vzpomenu na dobu, kdy jsem si měla zvolit obor, kterému bych se chtěla v budoucnu věnovat, pedagogika to rozhodně nebyla. První školu, kterou jsem vystudovala, byla knihkupecká, protože jsem prostě ráda četla. Od pěti let jsem hrála na housle, tak proč si jako další školu nezvolit konzervatoř? Po studiích jsem se několik let živila tím, že jsem pracovala v knihkupectví a hrála v orchestru.

Když si ale vzpomenu na situace, kdy jsem nevědomky „poučovala“ své přátele, nebo se hrnula do doučování mladších členů rodiny, tak jsem po čase musela uznat, že TO ve mně prostě je.

Učím již několik let na ZUŠ a teď to nově zkusím jako asistent pedagoga. Doufám, že pro mne tato práce bude stejným koníčkem, jako vše, co jsem dosud dělala.

Kromě čtení a hudby se odreaguji při plavání nebo jízdě na kole. V poslední době si také volné chvíle vyplňuji homebrewingem, což je dalším předmětem mého studia. :-)