Mgr. Jan Horkel

ředitel, metodik ICT, učitel Ze

Konzultační hodiny: pondělí 13-14 (děti) 14-15 (rodiče po předchozí e-mailové domluvě)

E-mail: reditel@zspodzvahovem.cz

Telefon: 731 504 657

Ředitel, no, lepší označení by bylo řiditel, protože řídí, možná vlastně "řiditel tohohle autobusu", jak je to v té písničce. Škola je vlastně takový autobus. Je v ní spousta lidí, Někdo nastoupí, někdo vystoupí, autobus s cestujícími projede spoustu různých zemí, zemí matematiky, češtiny, angličtiny, fyziky a spousty dalších takových zemí. No a já mám na starosti, aby pasážery cesta bavila, aby se jim po cestě nic nestalo, aby se autobus neporouchal, aby ho čas od času někdo dotankoval, vyměnil mu baterku, aby si posádka mohla někdy odpočinout a hlavně, aby všem cestujícím i stewardům na té cestě bylo dobře, aby si ji užili a vzpomínali na ní celý život, pokud možno v dobrém. No a v případě našeho autobusu je to tak, že mu každý rok přiděláme další článek, nějaký vylepšíme, vlastně je to spíš už taková housenka :-)

Školu jsem měl vždycky rád, už od dětství a i když jsem asi nebyl nejlepší žák a už vůbec ne nejhodnější, tak mi v ní vždycky bylo dobře, hlavně pokud v ní byla parta prima lidí, dobrá nálada a hlavně legrace.

Mám rád citáty a nejradši mám citát, ve kterém se píše, že kde je vůle, tam je i cesta. No a jelikož jsem beran, tak vlastně pořád hledám nějaké cesty do neznáma a mám velkou radost, když po těch cestách pak mohou a chtějí jít i ostatní.

A když zrovna nejsem ve škole, tak rád hraju na různé hudební nástroje, píšu písničky nebo někde skáču po pódiu s kapelou. A protože nevydržím chvíli v klidu, tak rád cestuju, jezdím na kole, hraju florbal a blbnu s dětmi. A jak vědí všechny naše starší děti, jsem nadšenec do nových technologií a IT. Moje nejoblíbenější místo na světě je na chalupě a moje největší přání je, aby byla na Žvahově skvělá škola, plná nadšených dětí i dospěláků, kteří o ně pečují.