Mgr. Jan Horkel

ředitel, metodik ICT, učitel Ze+Vl

Konzultační hodiny: pondělí 13-14 (děti) 14-15 (rodiče po předchozí e-mailové domluvě)

E-mail: reditel@zspodzvahovem.cz

Telefon: 731 504 657

V naší škole mám (podle našich dětí) za úkol hlídat, aby škola rostla do vesmíru, volat paní učitelky do klece a taky pořád něco zdobím a opravuji... No a pak samozřejmě spoustu dalších, podstatně nudnějších věcí, které jsou nutné pro to, aby nám to tam hezky fungovalo a hlavně aby se pořád něco dělo. Moc mě baví něco vymýšlet. Nejlíp mi ve škole je, když je tam legrace a když jsou tam všichni rádi.

Mám rád citáty a nejradši mám citát, ve kterém se píše, že kde je vůle, tam je i cesta. No a jelikož jsem beran, tak vlastně pořád hledám nějaké cesty do neznáma a mám velkou radost, když po těch cestách pak mohou a chtějí jít i ostatní.

A když zrovna nejsem ve škole, tak rád hraju na různé hudební nástroje, píšu písničky nebo někde skáču po pódiu s kapelou. A protože nevydržím chvíli v klidu, tak rád cestuju, jezdím na kole, hraju florbal a blbnu s dětmi. Moje nejoblíbenější místo na světě je na chalupě a moje největší přání je, aby byla na Žvahově skvělá škola, plná nadšených dětí i dospěláků, kteří o ně pečují.