Mgr. Kamila Malá

speciální pedagog

E-mail: mala@zspodzvahovem.cz

Mým úkolem na žvahovské škole je především individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Ve spolupráci s pedagogy a rodiči hledám cesty, aby se dětem snáze psalo, četlo a počítalo a aby navazovaly přátelské vztahy se spolužáky. Cítím, že vzájemný respekt je ve vztahu s dětmi klíčový. Za nejdůležitější část své práce považuji hlavně to, aby si každé dítě bylo vědomé své hodnoty a vědělo, že může zažívat úspěch.

Jsem také maminkou dvou kluků a čas strávený s rodinou je pro mě tím nejhodnotnějším. Kromě speciální pedagogiky mám také vystudovaný český jazyk, před rodičovskou dovolenou jsem pracovala i jako knihovnice a ze všeho nejraději ve volném čase čtu knížky. Lásku k literatuře se snažím předávat i svým žákům. Blízká je mi příroda - zvířata i rostliny. Šťastná jsem, když mám čas na šití, ráda vařím a peču a jezdím na koloběžce.