Lenka Mlynarčíková

asistentka pedagoga + hospodářka ŠJ

E-mail: mlynarcikova@zspodzvahovem.cz

Když jsem byla ještě malá holka, rodiče mi ukázali vodu a vše kolem ní. Závodní plavání mě velmi bavilo a naplňovalo. Doufala jsem také, že mi naroste ploutev a Já se pustím k mořským pannám a delfínům.

Později jsem pochopila, že takhle to nefunguje a tak jsem začala alespoň ostatní děti učit správný styl, techniku a rychlost závodního plavání. Od těch největších dětí jsem přešla až ke kojencům a to pro mě bylo také prima. V té chvíli jsem věděla, že se od dětí odlepit nechci a tak mi "ČÁP " nadělil dvě krásné holky, které jsou mé parťačky ve vodě i na suchu.

Od září se už nemůžu dočkat ve škole na malé suchozemské děti, kterým budou zářit očka a Já jako asistent pedagoga budu vnímat jejich sílu, nadšení a starost o to, aby vše věděly a naučily se. Velmi se na tuto zkušenost těším.