Mgr. Markéta Spurová

třídní učitelka 6.A, učitelka M, Fy, AJ

Konzultační hodiny: pondělí 13.00 - 14.00 (děti), 14.00 - 15.00 (pro rodiče po předchozí domluvě)

E-mail: spurova@zspodzvahovem.cz

Jako dítě jsem do školy chodila moc ráda. Každé prázdniny jsem se nemohla dočkat, až už začne škola. Toto nadšení mi vydrželo i na gymnáziu. Přišel čas se rozhodnout, kam na vysokou školu a mě pojala hrůza, že bych jednou musela opustit školní prostředí a jít někam do práce. A právě to bylo hlavním důvodem, proč jsem se rozhodla pro pedagogickou fakultu.

Představa, že budu celý život ve škole a nikdy ji neopustím, je krásná. Být učitelkou pro mě není práce. Je to můj koníček. Již během svých studií jsem trávila většinu volného času s dětmi, ať už ve škole, na nejrůznějších kroužcích nebo celé léto na táborech.

Mé přání je, aby mi nadšení vydrželo, ale ještě více si přeji, abych své nadšení pro školu a učení se novým věcem dokázala předat i svým žákům.

Když zrovna netrávím svůj volný čas s dětmi, věnuji se hudbě nebo tanci. Nejraději hraji na příčnou flétnu, ale nepohrdnu ani zobcovou flétnou, saxofonem nebo klavírem.