Mgr. Martina Nikolla

školní psycholožka + učitelka EV

Konzultační hodiny: rodiče středa, čtvrtek, pátek po předchozí domluvě, žáci tyto dny kdykoli od 8 do 16 hodin (mimo hodiny Etiky)

E-mail: nikolla@zspodzvahovem.cz

Telefon: 731 809 993

K přijetí místa psycholožky na ZŠ Pod Žvahovem mě přesvědčily dva velké argumenty.
Za prvé, škola roste spolu s dětmi. Za druhé, od první chvíle bylo znát, že škole záleží na kvalitní průpravě dětí směrem k lepším komunikačním dovednostem, umění efektivní spolupráce a duševní pohodě. To považuji za důležitý „balíček“, který by si děti měly z cesty školstvím odnést a umět s ním v životě zacházet.

Práci s dětmi se věnuji přes 10 let. Dětský svět je pro mě místem, kde se neustále učím. Věřím totiž tomu, že my dospělí jsme na cestě životem pozapomněli spoustu užitečných dovedností, které jsme jako děti uměli nebo ovládali lépe.

Jako malá jsem hrála na flétnu a kytaru a chodila jsem zpívat. Pozitivní vztah k hudbě mi zůstal dodnes. Ve sportu jsem sice nejméně šikovný člověk, kterého znám, o to víc ale čtu knížky, sleduji filmy a chodím na procházky.