Mgr. Tereza Bártová

třídní učitelka 2. B

Konzultační hodiny: úterý 13.00-14.00

E-mail: bartova@zspodzvahovem.cz

Už když jsem začala chodit do školky, měla jsem jasno, že až budu velká, chci být paní učitelka. Na prvním stupni jsem si dokonce i doma dělala vlastní docházky a hra na školu byla moje nejoblíbenější. K samotné práci s dětmi jsem se pak dostala ve skautu, kde jsem od 14 let chystala program pro menší skupinku dětí a od 16 jsem se pak stala naplno vedoucí u holčiček prvostupňového věku. S dětmi jsem se pravidelně potkávala každý týden na schůzkách, na výpravách a v létě na táborech. Proto jsem při výběru vysoké školy měla dost jasno a absolvovala jsem Učitelství pro 1. stupeň na pedagogické fakultě.

Ve volném čase ráda čtu, hraju na několik hudebních nástrojů a zpívám ve sboru. Mám ráda výlety, hlavně výlety s dětmi. :)