Mgr. Veronika Rusová

třídní učitelka 2. B

Konzultační hodiny: pondělí 13.00 - 15.00 (pro rodiče po předchozí domluvě)

E-mail: rusova@zspodzvahovem.cz

Být paní učitelkou bylo mým snem už od 1. třídy. To jsem se totiž zamilovala do naší paní učitelky Šiškové, která nám vyprávěla dobrodružné příběhy, zpívala s námi o indiánech a vždy měla v zásobě nové a nové hry. Po mnoha letech strávených ve škole se mi to splnilo. A já si teď jen moc přeji, abych byla minimálně stejně tak dobrou paní učitelkou jako byla ta moje.

Stojím si za tím, že škola není jen o sezení v lavicích a povídání si o světě za okny, ale o konkrétním poznávání, spojování do souvislostí, hledání, zkoušení (klidně pokusem omylem) a spolupráci. A k tomu všemu je potřeba přidat ještě dobrou náladu a smích. Na naší škole jsem nováčkem, ale tak nějak "cítím v kostech," že to tady bude super!

No a když nejsem ve škole, tak ráda tancuju, učím se na ukulele, jím (hodně jím!) nebo prostě jen tak sleduji dění kolem sebe. O prázdninách ráda vyrážím na dětský tábor nebo někam hodně daleko (třeba do Indie nebo Kambodži), kde je úplně jiný svět a já se tak můžu na chvíli vrátit do dětských let a poznávat všechno nové kolem sebe.