Mgr. Žaneta Odložilíková

učitelka ČJ

Konzultační hodiny: pondělí 13:30 - 14:30 (po předchozí domluvě)

E-mail: odlozilikova@zspodzvahovem.cz

Motto: „Žák není nádoba, která se má naplnit, ale pochodeň, kterou je potřeba zapálit.“

Znaky svého budoucího povolání jsem vykazovala už od dětství. Ráda jsem četla, ještě větší potěšení mi činilo o knihách vyprávět. Využila jsem každou příležitost postavit se s knihou před třídu. Další mojí podezřelou aktivitou bylo působení v divadelním kroužku.

Říká se, že každý učitel je tak trochu hercem, který touží zaujmout své obecenstvo, a režisérem, jenž se snaží ze svých svěřenců dostat to nejlepší.

Baví mě nechat se překvapovat a inspirovat neotřelými nápady mých žáků, mám radost, když mohu inspirovat a překvapit je.

Nežiji však pouze svou prací, život mi zpestřují mé děti, přátelé a rodina. Když mám všeho nad hlavu, zabrnkám si na kytaru, jdu si zaplavat, zaběhat nebo se jen tak projít do lesa.

Moje ideální představa volného odpoledne v podzimním pošmourném všedním dni: sedím v Čítárně Unijazzu sleduji filmovou projekci či výstavu a popíjím kávu s přáteli.