Suplování:   Pondělí 23.5.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 20.5.2022 (11:25)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

           

5.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Filipová Klára

-

-

-

-

-

-

-

         

Šimandlová Denisa

-

-

-

-

-

-

           

Cachová Tereza

..

-

-

..

..

-

-

         

Jarošová Kristýna

..

..

..

..

..

-

           

Mlynarčiková Lenka

-

-

-

-

-

-

-

         

Wasylkiwová Kateřina

-

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Filipová Klára

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Sedláčková Katrin

2.hod

odpadá

M

5.A

 

Výlet

 

před 2. hodinou dohled Žvahov 3.NP

 

Šimandlová Denisa

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Cachová Tereza

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Horkel Jan

3.hod

odpadá

VLA

5.A

 

Výlet

Jarošová Kristýna

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Šilhánková Helena

2.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Výlet

Wasylkiwová Kateřina

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 1.- 6. hod - Šimandlová Denisa, Jarošová Kristýna, Wasylkiwová Kateřina

5.A, 1.- 7. hod - Filipová Klára, Cachová Tereza

 

 

Suplování:   Úterý 24.5.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 20.5.2022 (11:25)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

           

5.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Filipová Klára

-

-

-

-

-

-

-

         

Šimandlová Denisa

-

-

-

-

-

-

           

Cachová Tereza

..

-

..

..

-

..

..

         

Jarošová Kristýna

..

..

..

..

-

-

           

Vašutová Monika

-

-

-

                 

Wasylkiwová Kateřina

-

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Filipová Klára

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Wolfová Kateřina

2.hod

odpadá

ET

4.B (AJ1)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

ET

4.B (AJ2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

ET

5.A (AJ2)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

ET

5.A (AJ1)

 

Výlet

Křivonoska Viktor

4.hod

odpadá

TV

5.A

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

TV

4.B

 

Výlet

Sedláčková Katrin

2.hod

odpadá

M

5.A

 

Výlet

Šimandlová Denisa

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Cachová Tereza

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Horkel Jan

3.hod

odpadá

PŘI

5.A

 

Výlet

Jarošová Kristýna

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Šilhánková Helena

1.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Výlet

Wasylkiwová Kateřina

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 1.- 6. hod - Šimandlová Denisa, Jarošová Kristýna, Wasylkiwová Kateřina

5.A, 1.- 7. hod - Filipová Klára, Cachová Tereza

 

 

Suplování:   Středa 25.5.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 20.5.2022 (11:25)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

           

5.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Filipová Klára

-

-

-

-

-

-

-

         

Šimandlová Denisa

-

-

-

-

-

-

           

Cachová Tereza

..

-

..

..

-

-

-

         

Jarošová Kristýna

..

..

-

-

..

-

           

Wasylkiwová Kateřina

-

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Filipová Klára

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Křivonoska Viktor

3.hod

odpadá

IT

4.B

 

Výlet

Kučerková Magdaléna

4.hod

odpadá

HV

4.B

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

HV

5.A

 

Výlet

Sedláčková Katrin

2.hod

odpadá

M

5.A

 

Výlet

Šimandlová Denisa

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Cachová Tereza

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Jarošová Kristýna

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Vodrážková Alžběta

před 3. hodinou dohled Žvahov 3.NP

 

Šilhánková Helena

4.hod

odpadá

AJ

5.A (AJ2)

 

Výlet

Wasylkiwová Kateřina

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 1.- 6. hod - Šimandlová Denisa, Jarošová Kristýna, Wasylkiwová Kateřina

5.A, 1.- 7. hod - Filipová Klára, Cachová Tereza

 

 

Suplování:   Čtvrtek 26.5.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 20.5.2022 (11:25)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Vašutová Monika

-

-

-

                 

 

 

Suplování:   Pátek 27.5.2022 (Lichy tyden)

datum výpisu: 20.5.2022 (11:25)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Cachová Tereza

NA

-

-

-

-

-

-

         

Horkel Jan

..

-

KV

-

PV

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Nováková Alena

1.hod

supl. (CT)

ČJ

5.A

(5A)

 

Poláková Vendula

5.hod

supl. (HH)

VLA

5.A

(5A)

 

Křivonoska Viktor

3.hod

supl. (HH)

Z

6.A

(6A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

ČJ

 

(5A)

supluje

Nováková Alena

(CT)

 

5.hod

VLA

 

(5A)

supluje

Poláková Vendula

(HH)

6.A

3.hod

Z

 

(6A)

supluje

Křivonoska Viktor

(HH)

 

Zpracováno v systému Bakaláři