Třída 2. A

Třídní učitel/ka: Mgr. Anna Vlčková

Aktuálně ve třídě

Rozvrh od 12. a 19. 4.

Rozvrh prezenční výuky od 12. 4. bude klasický, s úpravou Hv a Tv. Od 19. 4. navážeme na zajetý online rozvrh.

Rozvrh online výuky

Dobré odpoledne,

opět aktualizuji online rozvrh. Výuka probíhá každý den od 8 hodin ve 3 skupinách dle sdíleného disku.

Rozvrh hodin je orientační, může se lišit dle potřeby.

Po - PRV, ČJ/M

Út - AJ, ČJ/M

St - PRV, ČJ/M

Čt - AJ, ČJ/M

Pá - ČJ/M

Návrat do školy

S radostí můžeme oznámit, že jsme se již k dnešnímu dni 18.11 opět sešli ve škole a pojedeme podle klasického rozvrhu.

Po krátkém opakování se rychle pustíme do práce a navážeme tam, kde jsme spolu skončili při distanční výuce. V českém jazyce nás bude čekat nová látka SOUHLÁSKY A SAMOHLÁSKY. V matematice se budeme dosti věnovat prostředí AUTOBUS.

Budeme se snažit v rámci možností během dne zařadit výuku venku, tak držte palce dobrému počasí.

Aktualizace distančního rozvrhu

Dobrý den,

předměty v rozvrhu zústávají pro distanční výuku stejné, mění se jen čas výuky.

Každý den začíná výuka od 8, další hodina poté od 9 a 10. V 11:30 probíhá závěrečná reflexe.

Vlčková

Distanční rozvrh

Děti jsou rozděleny do 3 skupin, každý den se zapíší do jaké chtějí skupiny.

1. Skupina 9:00 –  9:45

2. Skupina 10:00 – 10:45

3. Skupina 11:00 – 11:45

PONDĚLÍ – ČJ + AJ

ÚTERÝ – M + PRV

STŘEDA – ČJ + AJ

ČTVRTEK – M + PRV

PÁTEK – ČJ + M

Na každý den budou mít děti další drobné úkoly zadané přes email a Teams (písanku, čtení a běžné počítání dělají samy/s rodiči).