Třída 6. A

Konzultace:

po domluvě: spurova@zspodzvahovem.cz

Aktuálně ve třídě

Rozvrh online výuky (19. 10. - 23. 10.)

po 19. 10.

Třídnická

OV

F

Žáci mají rozvrh zveřejněný i v kalendáři v Teamsech. Také vědí, kdo do jaké skupiny patří.

Přehled učiva - Bakaláři

Vážení rodiče a žáci,

přehled veškerého učiva, které se za poslední dva týdny probralo najdete v Bakalářích.

Každý den já a moji kolegové aktualizujeme online třídnici a tak byste měli vždy již též odpoledne (nejpozději však vždy do konce týdne) najít probranou látku (konkrétní stránky v učebnici atd.) stejně jako domácí úkoly právě v Bakalářích.

Po přihlášení se prokliknete na přehled výuky a vpravo nahoře si zvolíte Vámi hledaný předmět.

Veškeré problémy se pokusíme vyřešit na třídních schůzkách (23.9. 18:00).

Markéta Spurová

První týden školy

Dnes žáci obdrželi ŽK, souhlas GDPR, souhlas s péčí školního psychologa a přístupové údaje do bakalářů. Noví žáci navíc obdrželi přihlášku k obědům.

Prosím o vyplnění úvodní stránky v ŽK a zítra přinést všechny podepsané papíry. Zároveň prosím nové žáky a ty, kteří nedonesli zálohu na klíček od skříňky (100,-), aby ji zítra přinesli.

Zároveň prosím, abyste pro uvolňování žáků z výuky používali oficiální žádost (naleznete ji ve formulářích).,

Zítra a ve čtvrtek mají žáci 4 hodiny a v 11:55 půjdeme na oběd. V pátek se již bude učit podle platného rozvrhu.

Všem rodičům jsem včera poslala email. Pokud někomu nedorazil, prosím, aby mě kontaktoval a já si tak uložila aktuální emailovou adresu.

Markéta Spurová

spurova@zspodzvahovem.cz