Kroužky

Seznam kroužků
Název kroužkuCílová
skupina
Den a časMísto
konání
Vedoucí
kroužku
Badminton 7-13 let úterý 17.00-18.00 tělocvična ZŠ DDM Praha 5
Bricks 4 Kidz středa 14.30-15.20 2 učebny ZŠ Veronika Fojtů
Deskové hry čtvrtek 13.30-15.00 učebna ZŠ DDM Praha 5
Drátované šperky a dekorace 2.-8.třída úterý 13.30-16.00 učebna ZŠ Pod Žvahovem Šárka Čemusová
Easyspeak-angličtina pro děti 1.-6. třída středa 13.30-14.15 1.-2.třída, 14.25-15.10 3.-4. třída, 15.20-16.05 5.-6. třída učebna ZŠ Rodilý mluvčí Easyspeak
Florbal 1.-5. třída pondělí 14.30-15.25 (1.-2. třída), 15.35 - 16.30 (3.-5. třída) tělocvična ZŠ Olymp Praha
Fotbal 1.-8. třída úterý a čtvrtek 16.30-17.45 hřiště FK Zlíchov 1914 FK Zlíchov 1914
Gymnastika pro děti žáci 1. stupně středa 13.30-14.30 tělocvična ZŠ Matouš Richtr
Judo 1.-8. třída Pátek 13.30-14.30 začátečníci a 14.30-15.30 mírně pokročilí tělocvična ZŠ Judoprodeti.cz
Kreslení se zvířátky 1. třída středa 12.30-13.40 učebna ZŠ Ing. Helena Cuhrová
Kroužek čtení a psaní 2.-3. třída Pondělí a středa 15.00-16.00 učebna ZŠ Markéta Podhrázská
Lakros 7-15 let úterý 18.00-19.00 tělocvična ZŠ DDM Praha 5
Lekce houslí 1.-8. třída dle domluvy učebna HV Mgr. Magdalena Kučerková
Lekce ukulele 1.-8. třída dle domluvy učebna HV Mgr. Magdalena Kučerková
Pěvecký sbor Žvahováček 3.-8. třída čtvrtek od 14.35-16.00 učebna HV Mgr. Magdalena Kučerková
Přírodovědno-výtvarný kroužek 2.-6. třída 1. skupina pondělí a 2. skupina středa 14.00-15.30 učebna ZŠ Ing. Helena Cuhrová
Sborový zpěv pro 1. a 2. třídu 1.-2. třída čtvrtek 13.40-14.25 učebna HV Mgr. Magdalena Kučerková
Šachy žáci 1. stupně úterý 13.45-14.30 učebna ZŠ Šachová škola Vávra a Černoušek
Taneční kroužek Stardance 1.-8. třída Pondělí 13.30-14.30 tělocvična ZŠ Lucie Hunčárová
Vědecký kroužek 1.-6. třída pondělí 15.15-16.15 učebna ZŠ Rytmik
Všesportovní kroužek 1.-5. třída Středa 14.45-15.45 tělocvična ZŠ Daniel Prokeš
Výtvarné dílny výroba šperků 1.-6. třída pondělí 14.00-15.00 učebna ZŠ Rytmik
Základní umělecká škola MusicArt 1.-8. třída všechny dny dle dohody 3. NP budovy, učebny 5. A, 6. A, 7. A a 8.A ZUŠ MusicArt
Žvahovská výtvarka 1.-8. třída čtvrtek 13.30-15.00 a 15.00-16.30 učebna ZŠ Klára Dodds