Speciální pedagožka Mgr. Kamila Malá

S čím mohu pomoci?

• Máš potíže s učením?

• Nejde Ti čtení, psaní či počítání?

• Máš problémy se soustředěním?

• Nevíš, jak se doma připravovat na výuku?

• Máš pocit, že Tvé úsilí věnované přípravě do školy neodpovídá výsledkům?

Učitelé, asistenti pedagoga

• Potřebuješ zkonzultovat individuální výchovné a výukové obtíže žáků?

• Hodila by se Ti rada ohledně výukových metod či možnosti reedukace u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami?

• Potřebuješ podporu a pomoc při vypracování či hodnocení individuálních vzdělávacích plánů?

• Potřebuješ zapůjčit či doporučit speciálně pedagogickou literaturu, učebnice a pomůcky, abys mohl/a svým žákům se speciálními vzdělávacími potřebami pomoci cíleně?

• Máš pocit, že některý z žáků by potřeboval provést orientační speciálně pedagogickou diagnostiku a případně doporučit k podrobnějšímu vyšetření do školského poradenského zařízení?

Rodiče

• Máte mimořádně nadané dítě a potřebujete poradit cesty, jak ho dále rozvíjet?
  • Potřebujete zkonzultovat studijní či výchovné problémy Vašeho dítěte?

• Uvítali byste konzultaci ohledně případné návštěvy v pedagogicko-psychologické poradně či speciálně pedagogickém centru?

• Rádi byste se zorientovali v možnostech reedukace specifických poruch učení a forem práce v domácím prostředí?

• Chcete doporučit vhodné pomůcky či podpůrná opatření pro své dítě?