Mgr. Anna Němcová

třídní učitelka 4. A

Konzultační hodiny: pondělí 13.00 - 14.00 (pro rodiče po předchozí domluvě)

E-mail: vlckova@zspodzvahovem.cz

Práci s dětmi jsem se chtěla věnovat již od dětství, baví mě věnovat se dětským individualitám, rozvíjet dětskou tvořivost, upevňovat morální hodnoty a podporovat děti v jejich rozvoji.

Já sama jsem velmi aktivní člověk, který rád tráví svůj volný čas v přírodě, ať už lezením po skalách nebo prováděním jakéhokoliv sportu. Nejčastěji si zahraji tenis, beach volejbal, basketbal. Kdykoliv to umožní zimní počasí, vydávám se na běžky, lyže a snowboard. Na svých cestách životem si ráda prozpěvuji, ale nenutím si žádné publikum.

Svůj čas na této škole si velice užívám a příjemnou a hravou atmosféru chci vytvářet také pro děti, aby pro ně byl každý den radostný a přínosný. Jsem moc ráda za tuto příležitost zapojit se do zábavného kolektivu.