Eva Hrdličková

asistentka pedagoga

E-mail: hrdlickova@zspodzvahovem.cz

K práci asistenta pedagoga jsem se dostala vlastně náhodou, ačkoliv mě děti obklopují celý život. Na dětech obdivuji jejich bezprostřednost a upřímnost. Je fajn, že je každý den jiný.

Věřím, že pozitivním myšlením lze dosáhnout skvělých výsledků i u dětí s handicapem. Při dlouholetých pracovních zkušenostech převážně v obchodním oboru jsem se setkala s mnoha zajímavými lidmi.

Životní zkušenosti mě naučily neztrácet čas malichernostmi.

Mám smysl pro fair play, ctím pravidla, ráda se směju a před problémy nejsem zvyklá utíkat. Miluji svoji rodinu, své děti, na které jsem pyšná, co již dokázaly. Ráda se toulám přírodou v každém ročním období, je mi inspirací. Snažím se být k ní co nejvíce ohleduplná a za to v ní nalézám vnitřní klid a energii, ať už sama nebo právě se svou rodinou.

Motto: Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. “ - Jan Werich.