Helena Dimitrovová

asistentka pedagoga

E-mail: dimitrovova@zspodzvahovem.cz

Už jako malá holka jsem chtěla být paní učitelka. Hlavně díky mé mamince, která učí celý svůj život a svou práci miluje. Osud mě ale nakonec poslal jinou cestou, celkem vzdálenou od té učitelské, ale po pár desítkách let to zařídil tak, abych se do školy přeci jen dostala. Jsem moc ráda, že se to stalo a já si mohla vybrat právě naši krásnou školu se všemi mými skvělými kolegy a dětmi, které jsou mi každodenní inspirací.
Ve škole pracuji jako asistentka pedagoga a práce s dětmi mě baví čím dál víc. Nepřestává mě překvapovat, jak rozmanitá, inspirativní, ale také plná výzev dokáže být. Těším se na vše, co mě s našimi dětmi čeká, a věřím, že jim jsem oporou a dobrým průvodcem na jejich školní cestě.

Svůj volný čas nejraději trávím se svou rodinou. Miluju přírodu, chození po horách, výhledy do dálek, cestování. Mým druhým domovem je Harrachov, tam rádi a často jezdíme nabrat energii a odpočinout si od ruchu velkoměsta.

Mám ráda dobrou kávu, dobré víno, hudbu všeho druhu, divadlo, jógu, lyže a sluníčko. :)