Johana Špannerová

vychovatelka

E-mail: spannerova@zspodzvahovem.cz

Ve škole pracuji jako vychovatelka ve školní družině. Řekla bych o sobě, že jsem milá, empatická a vždy pozitivně naladěná. Už od mala bylo mým snem pracovat mezi dětmi a práce na této škole mi pomohla splnit si tento můj dlouholetý sen. Jsem zastánce názoru, že by nás práce měla bavit a měli bychom se do ní těšit. Proto každý den vstávám natěšená na další den s dětmi. Moc se mi líbí, jak přemýšlí úplně jiným způsobem, než většina dospělých. Jsou kreativní, mají výbornou představivost a jak jim vždy říkám, ,,jsou to moje sluníčka‘‘.

Ve svém čase studuji angličtinu, psychologii a pedagogiku. Ráda čtu, tvořím a sportuji, ale ze všeho nejvíce trávím čas se svými mladšími sourozenci, kteří mi pomohli si uvědomit, jak moc mě práce s dětma naplňuje.