Mgr. Kateřina Haladová

třídní učitelka 5. A

E-mail: haladova@zspodzvahovem.cz

Být paní učitelkou jsem chtěla od střední školy a proto jsem si vybrala vysokou školu pedagogickou.

Studovat jsem chtěla v Praze, protože z ní pocházím a mám toto naše město moc ráda. Vystudovala jsem učitelství pro základní školu a německý jazyk. Mám moc ráda cestování, poznávání světa, mluvení anglicky a německy s domorodci a objevování jejich prostředí. Navštívila jsem už Ameriku, Asii, Afriku a v budoucím plánu je i Austrálie. Ráda se podílím na mezinárodních  workcampech, kde jako dobrovolníci pracujeme v různých zemích, kde je spousta zajímavých lidí a člověk zažije mnoho nového a přitom se pořád učí něco nového.

Jsem aktivní ve sportech. Nejraději chodím běhat do lesa, tam člověk nejlépe zrelaxuje. Hraju beachvolleyball a squash. Ráda jezdím v létě na surfu a paddleboardu, v zimě na snowboadru. Jako malá jsem zpívala ve sboru, hraji na kytaru a klavír. Chodila jsem i do skautského oddílu a nenechám dopustit na spaní pod širákem a noční dobrodružství.

Na učení zde se velmi těším a doufám, že nás všechny bude moc bavit.