Mgr. Kristýna Jarošová

třídní učitelka 1. B

Konzultační hodiny: pondělí 12.45 - 13.45 (děti), 13.45 - 14.45 (dospělí po předchozí domluvě)

E-mail: jarosova@zspodzvahovem.cz

Do naší školy jsem vstoupila se začátkem nového pololetí a jsem za to velice ráda! :-) Jako třídní učitelka vidím prioritu v tom, aby se děti ve třídě cítily bezpečně. Aby třída byla takovým prostředím, v němž mohou růst, objevovat, hrát si, smát se, v němž najdou přijetí, pochopení a povzbuzení. Spolu s dětmi se i já neustále učím a dozvídám se nové věci.

Mám ráda legraci a ve škole ji mohu zažívat denně. Ve výuce upřednostňuji kreativní a otevřený způsob práce, který má často podobu hry. Jsem týmová hráčka, která dokáže pracovat na společné vizi školy, rodičů i žáků. Mým přáním je podpora a vedení žáků na cestě k jejich vlastnímu rozvoji.

Kromě učení mám velice ráda pohyb. Ve volném čase se věnuji gymnastice a tanci. Mám ráda umění, v němž nacházím inspiraci, stejně jako v přírodě. Nejraději trávím čas se svou rodinou a přáteli.