Bc. Kristýna Kudláčová

asistentka pedagoga, speciální pedagog

E-mail: kudlacova@zspodzvahovem.cz

Už jako malá jsem na návštěvách vždy opečovávala mladší sourozence příbuzných, známých a kamarádů. Nyní pomáhám žáčkům v první třídě při jejich prvních školních krůčcích. Spolu se učíme především číst, psát a počítat, ale také jak řešit neshody a být dobrými kamarády. Ráda si s dětmi povídám a často tak mám možnost pobavit se nad jejich originálními výroky.

Na škole také poskytuji speciálně pedagogickou péči, při které se spolu s dětmi snažíme, aby se jim lépe četlo, psalo, počítalo, soustředilo při práci nebo vycházelo s ostatními.

Ve volném čase ráda chodím do lesa, skládám puzzle a hraji společenské hry s přáteli nebo rodinou. Jindy mě můžete najít s vrnící kočkou na klíně u zajímavé knihy či filmu.