Archiv aktualit - školní rok 2017/18

Školní FB

Aktuální informace ze Žvahova naleznete nejrychleji na našem Facebookovém profilu. Není potřeba žádná registrace, stránka je volně přístupná.

Webové stránky spolku rodičů

Spolek rodičů pracoviště Žvahov má webové stránky!

Naleznete je na adrese http://zszvahovspolek.webnode.cz/

Vize školy

Na včerejším setkání rodičů se zřizovatelem a zástupci školy byla představena vize školy a přislíben vznik samostatné devítileté školy, přičemž zřizovatelem byl tento vznik (odloučení od ZŠ Kořenského) přislíben jako bezodkladný. Děkujeme všem rodičům i zástupcům MČ Prahy 5 za účast na tomto fóru a pro představu o směrování naší školy do budoucna zde najdete vizi rozvoje a budoucnosti školy Pod Žvahovem.

Vize školy v PDF

11.06.2018

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Do 1. třídy je potřeba si pořídit:

• Aktovka
  • Prázdný penál
  • Nůžky s kulatou špičkou
  • Igelit na lavici (ideálně 150x170 cm)
  • Košili (na VV)
  • Hadr na lavici
  • Přezůvky
  • Látkový pytel + tepláky a kraťasy, tričko, boty do tělocvičny (ne s černou podrážkou), boty na ven
  • Desky na číslice a písmena
  • Ručník s poutkem podepsaný
  • Krabičku papírových kapesníků

Na první třídní schůzce 3. září budeme vybírat 1000 Kč na třídní fond, ze kterého se zaplatí výtvarné potřeby, náplň penálu, vstupy na kulturní akce, atd.. Peníze budou uloženy na transparentní účet a využívány průběžně.

Nástup do školy je v pondělí 3. září v 9:00, od 10:00 proběhne první třídní schůzka.

Přihlášky do školní družiny budou k dispozici poslední prázdninový týden u hospodářky školy, společně s přihláškami do školní jídelny, společně s čipy, které budou k dispozici proti vratné záloze 150 Kč.  Na třídní schůzky je potřeba také přinést 100 Kč jako zálohu na šatní skříňku, na konci školního roku bude vrácena.

Organizace prvního týdne:

• 3. září – 1 vyučovací hodina, poté jdou děti do družiny a rodiče na třídní schůzku
  • 4. září – 2 vyučovací hodiny (do 9:40), poté jdou děti do družiny
  • 5. září – 3 vyučovací hodiny (do 10:45), poté jdou děti do družiny
  • Od 6. září – 4 vyučovací hodiny (do 11:40), poté jdou děti do družiny

Všechny potřebné informace najdete i na školním Facebooku.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a nebojte, vše zvládneme.